widok na przyszłość

Akcesoria

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome to najbardziej praktyczny system osłonowy. Stosowany do przesłonięcia każdego okien.

Aluminiowe
Żaluzje poziome to najbardziej praktyczny system osłonowy. Stosowany do przesłonięcia każdego typu otworów okiennych. Dzięki poziomym, aluminiowym listewkom o szerokości 25mm możemy swobodnie regulować poziomem światła wpadającego do pomieszczenia. Niewątpliwą zaletą żaluzji poziomych jest to, że aby się ochronić przed często bardzo uciążliwymi promieniami słonecznym, nie musimy całkowicie rezygnować z wpadającego do pomieszczenia światła dziennego, tak bardzo potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka.

Drewniane
Żaluzje drewniane poziome produkowane z naturalnego, ekologicznego drewna są idealnym rozwiązaniem do stylowych i eleganckich wnętrz. Stylowe wykończenia, takie jak drabinki taśmowe dostępne w kilkudziesięciu kolorach, matowe i błyszczące oraz mechanizmy żaluzji drewnianych nadają im specyficznego i niepowtarzalnego uroku. Żaluzje drewniane doskonale wkomponowują się do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu, w których dominuje drewno, rattan lub inne materiały naturalne, jednakże co raz częściej w wyobraźni architektów dopełniają również nowoczesne wnętrza nadając im wyjątkowego klimatu.

Do produkcji deszczułek używany jest specjalny gatunek drzew – lipa północno amerykańska lub wysokogatunkowa brzoza. Pokrywane specjalnymi, szybko schnącymi lakierami ekologicznymi, zawierającymi filtry ochronne UV są trwałe i odporne na zmiany temperatury. Ku zadowoleniu klientów deszczułki dostępne są w kilkunastu kolorach i odcieniach. Dla zapewnienia stałego, doskonałego wyglądu żaluzji drewnianej wystarczy ją delikatnie odkurzyć lub przetrzeć miękką szmatką.

Kontakt

Salon: Dębica, ul. Transportowców 3

Zobacz też

Wyślij zapytanie