widok na przyszłość

Okna

System KBE 88mm

0,72 W/m2K

System okienny KBE 88 doskonale nadaje się do domów pasywnych. Jest to system przyszłości pozwalający tworzyć duże przeszklenia tak popularne w nowoczesnej architekturze.

System KBE 88 wyznacza nowe standardy jakości, izolacyjności termicznej, bezpieczeństwa i designu. Dzięki innowacyjnej technologii system KBE 88 jest kompatybilny i wszechstronny, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Jedyne takie okno pasywne w standardzie

KBE 88 to system 7-komorowy z uszczelką środkową, który charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością termiczną oraz idealnie dopasowanym wzmocnieniem stalowym. Nowa generacja profili spełnia wymagania stawiane domom pasywnym przy zastosowaniu pakietu trzyszybowego o szerokości 48 mm i współczynniku izolacyjności termicznej Uf = 0,72 W/(m2K)

Jeden system – wiele możliwości

KBE 88 oferuje szerokie spektrum kolorów i możliwość montażu specjalnych okuć, niewidocznych po zamknięciu okna. Innowacyjna konstrukcja pozwala na umieszczenie najnowocześniejszego trzyszybowego pakietu o maksymalnym zakresie szklenia do 56 mm. Dzięki dużym powierzchniom szklenia to rozwiązanie gwarantuje wysoki odzysk promieniowania słonecznego, a jednocześnie zapewnia znakomitą ochronę przed hałasem i włamaniem.

 • Smukłe, sprawiające wrażenie lekkości profile umożliwiają realizację dużych powierzchni przeszklonych oraz wpływają na optymalne nasłonecznienie pomieszczenia.
 • Możliwość zastosowania do domów pasywnych według ift-Richtline WA-15/2 – wartość współczynnika izolacyjności termcznej wynosi Uf = 0,95 W/(m2K)
 • Zakres szklenia od 24 mm do 58 mm
 • Doskonała statyka dzięki symetrycznie rozmieszczonym wzmocnieniom stalowym w profilach ramy i skrzydła.
 • Maksymalna konstrukcja okna 1100 x 2600 mm
 • Łatwa pielęgnacja i niezawodne działanie przez długie lata.
 • Dostępne w klasycznej bieli, okleinie o strukturze drewna lub w kolorach uniwersalnych oraz w wersji z nakładkami aluminiowymi.

Kupując okna w Dema Dębica mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy oknem wyposażonym w okucie standardowe a oknem z okuciem wzbogaconym o dodatkowe funkcje. Okucie standardowe zapewnia bezpieczne otwieranie i uchylanie okna oraz solidne ryglowanie skrzydła na całym obwodzie.

Kontakt

Salon: Dębica, ul. Transportowców 3

Zobacz też

 • Okna System KBE 76 MD

  System KBE 76 MD z uszczelką środkową to najnowocześniejsze okna i drzwi PVC o wyjątkowym spektrum możliwości.

  więcej
 • Okna System KBE 76 AD

  System KBE 76 AD z uszczelką przylgową to najnowocześniejsze okna i drzwi PVC o wyjątkowym spektrum możliwości.

  więcej
 • Okna System 70mm Basic

  System o szerokości 70mm. Kontynuacja idei Greenline – stosowanie ekologicznych, bezołowiowych stabilizatorów cynkowo-wapniowych

  więcej

Wyślij zapytanie