Partners

Partner firmy DEMA Dębica - firma Greenline

Profile okienne

Grupa Profine skupia trzy silne marki: KBE, KÖMMERLING i TROCAL. Jako jedyna w Polsce posiada oryginalne, niemieckie systemy okienne. Jest też światowym liderem w zakresie produkcji profili z tworzywa sztucznego. Przede wszystkim jednak pokazuje, co to znaczy MYŚLEĆ PRZYSZŁOŚCIOWO. Energooszczędne systemy okienne, bezołowiowe profile oraz przemyślana gospodarka odpadami przynoszą liczne korzyści zarówno Klientom, jak i środowisku. Profine jest założycielem ogólnoniemieckiej inicjatywy na rzecz recyklingu. Wykorzystywany do produkcji profili materiał pochodzi z odzysku i powoduje przeciętnie o 90% mniejszą emisję gazów cieplarnianych w porównaniu z konwencjonalnym tworzywem sztucznym. Energooszczędność, różnorodność zastosowań, estetyka (szeroki wachlarz możliwości architektonicznego kształtowania stolarki okiennej), ekologia oraz odpowiedzialność za zdrowie i komfort Klientów - oto, czym wyróżnia się Grupa Profine!

Partner firmy DEMA Dębica - firma KBE

Profile okienne

KBE to wiodąca marka na rynku systemów okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych. Zindywidualizowana obsługa Klienta, krótkie terminy dostaw oraz innowacje techniczne doprowadziły nas do pozycji lidera wśród producentów profili PVC w Europie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment produktów, spełniających wszystkie wymogi stawiane nowoczesnym systemom okiennym z tworzywa sztucznego. KBE szczyci się ponadto międzynarodową opinią prekursora wysokowydajnej ekstruzji. Tworzywo sztuczne przetwarzamy na 50 nowoczesnych liniach ekstruzyjnych w zakładzie produkcyjnym w Berlinie. Stałe inwestycje w badania i rozwój, maszyny i procesy zapewniają ciągłe dostosowywanie produkcji do wysokich wymogów naszych Klientów.

Partner firmy DEMA Dębica - firma ROMB Rzeszów

Producent okuć

ROMB Spółka Akcyjna to jedyny polski producent okuć obwiednio- wych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem jej działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć obwiedniowych dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Spółka produkuje także nowoczesne zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami ROMB S.A. oferuje również wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi.

Partner firmy DEMA Dębica - firma Winkhaus

Producent okuć

Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych, które sprzedaje w kraju i eksportuje do większości państw Europy Wschodniej. Poza własnymi produktami oferuje wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji okien i drzwi. Dla stałych klientów oferuje program do konstrukcji i kalkulacji stolarki budowlanej WH-OKNA. Wersja dealerska programu WH-OKNA w kapitalny sposób ułatwia współpracę i kontakty pomiędzy producentem a firmą sprzedającą stolarkę budowlaną. Swoim klientom firma zapewnia doradztwo w dziedzinie optymalizacji i automatyzacji produkcji okien.

Partner firmy DEMA Dębica - firma Effector

Szyby

W ofercie firmy Effector znajdują się m.in. listwy wykończeniowe i elementy aranżacji wnętrz, profile aluminiowe, produkty dedykowane wytwórcom stolarki okiennej i drzwiowej - drzwi, okna i witryny aluminiowe, a także szeroki wachlarz usług z zakresu mechanicznej i powierzchniowej obróbki aluminium.

Partner firmy DEMA Dębica - firma Thermglass

Szyby

Firma TERMGLAS istnieje na rynku od 1990r. Została zarejestrowana jako spółka cywilna ze specjalnością - produkcja szyb zespolonych. W 2013 roku firma przekształciła się w spółkę z ogniczoną odpowiedzialnością. Wieloletnia praktyka o doświadczenie stawia firmę TERMGLAS w czołówce krajowych producentów.

Partner firmy DEMA Dębica - firma GERDA

Producent drzwi i bram

GERDA to ponad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów-projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowania (brak substancji szkodliwych dla zdrowia) oraz parametry techniczne (odporność na włamanie, izolacyjność akustyczna, cieplna, itp.) potwierdzone przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB), Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP), Państwowy Zakład Higieny (PZH).

Partner firmy DEMA Dębica - firma AERECO

Nawiewniki

Firma AERECO od 1999 roku prowadzi w Polsce profesjonalną obsługę klientów w ośmiu biurach regionalnych udzielając porad technicznych na każdym etapie inwestycji: projektowania, instalacji, rozruchu, eksploatacji. Oferowane przez AERECO urządzenia i systemy zabezpieczają potrzeby skutecznej i efektywnej energetycznie wentylacji zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach w Polsce.

Partners