Moskitiera Drzwiowa

Moskitiera zamontowana do drzwi

Moskitiera drzwiowa stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów.

Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych, scalonych narożnikami PCV, wypełnionych siatką z włókna szklanego w kolorze szarym. Moskitiera drzwiowa wyposażona jest w poręczny uchwyt PCV oraz poprzeczkę wzmacniającą na środku.

Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch w zatrzasków magnetycznych. Dodatkowo, szczelność moskitiery gwarantuję uszczelka szczotkowa.

Moskitiera Ramowo-Kołnierzowa

Przegląd dostępnych profili moskitiery ramowo-kołnierzoweji

Moskitiera kołnierzowa to najprostsze a zarazem bardzo skuteczne rozwiązanie przeznaczone do wszystkich rodzajów okien. Siatka z włókna szklanego naciągnięta na ramkę aluminiową.

Ramka moskitiery wykonana jest z bardzo wytrzymałego ciągnionego profilu aluminiowego o stosunkowo nie dużym przekroju 1 mm. Łatwy i bezinwazyjny sposób montażu moskitiery za pomocą elastycznych haków obrotowych, sprawią iż demontaż bądź montaż w dowolnej chwili nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Wszystkie elementy moskitiery odporne są na działania warunków atmosferycznych co gwarantuje wieloletnie jej użytkowanie.

Dostępne kolory profilu:

  • biały
  • brąz
  • złoty dąb
  • orzech

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt
Partners