Żaluzje poziome

Żaluzje poziome aluminiowe

Żaluzje poziome- Aluminiowe

Żaluzje poziome to najbardziej praktyczny system osłonowy. Stosowany do przesłonięcia każdego typu otworów okiennych. Dzięki poziomym, aluminiowym listewkom o szerokości 25mm możemy swobodnie regulować poziomem światła wpadającego do pomieszczenia. Niewątpliwą zaletą żaluzji poziomych jest to, że aby się ochronić przed często bardzo uciążliwymi promieniami słonecznym, nie musimy całkowicie rezygnować z wpadającego do pomieszczenia światła dziennego, tak bardzo potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka.

Żaluzje poziome drewniane

Żaluzje poziome- Drewniane

Żaluzje drewniane poziome produkowane z naturalnego, ekologicznego drewna są idealnym rozwiązaniem do stylowych i eleganckich wnętrz. Stylowe wykończenia, takie jak drabinki taśmowe dostępne w kilkudziesięciu kolorach, matowe i błyszczące oraz mechanizmy żaluzji drewnianych nadają im specyficznego i niepowtarzalnego uroku. Żaluzje drewniane doskonale wkomponowują się do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu, w których dominuje drewno, rattan lub inne materiały naturalne, jednakże co raz częściej w wyobraźni architektów dopełniają również nowoczesne wnętrza nadając im wyjątkowego klimatu.

Do produkcji deszczułek używany jest specjalny gatunek drzew – lipa północno amerykańska lub wysokogatunkowa brzoza. Pokrywane specjalnymi, szybko schnącymi lakierami ekologicznymi, zawierającymi filtry ochronne UV są trwałe i odporne na zmiany temperatury. Ku zadowoleniu klientów deszczułki dostępne są w kilkunastu kolorach i odcieniach. Dla zapewnienia stałego, doskonałego wyglądu żaluzji drewnianej wystarczy ją delikatnie odkurzyć lub przetrzeć miękką szmatką.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt
Partners