KBE SYSTEM 88mm

Dzięki optymalnej szerokości profili 88mm oraz technice 6 - komorowej KBE SYSTEM 88mm przyczynia się do enegrooszczędnej gospodarki oraz ochrony środowiska naturalnego. W podstawowym wariancie - ze wzmocnieniem stalowym w ościeżnicy i w skrzydle - wartość współczynnika przenikania ciepła U, wynosi 1.1 W/(m2/k). Dzięki zastosowaniu dodatkowej izolacji termicznej można obniżyć tą wartość do poziomu 0,8 W/(m2/k). Spełnia ona wówczas wymogi stawiane domom pasywnym.

Dlaczego warto wybrać KBE SYSTEM 88mm?

Wykonane w technologi bezołowiowej GREENLINE 5-komorowe profile o 70mm szerokości zabudowy spełniają największe wymagania klientów.

  • System 6-komorowy o 88 mm optymalnej szerokości zabudowy
  • Zastosowanie uszczelki środkowej wpływa na poprawienie współczynnika izolacyjności termicznej Uf do 1,0 (W/m2K) oraz jeszcze lepszą ochroną przeciwdeszczową i przeciwwietrzną
  • Podwyższona sztywność, ulepszona statyka
  • Większy zakres szklenia, potrójna i mocniejsza szyba chroniąca przed hałasem i włamaniami.
  • Większy komfort użytkowania, mniejsze ryzyko kondensacji
  • Uskok w ramie jako rowek odwodnieniowy dla skraplającej się wody.
  • Nowoczesny wygląd, perfekcyjne proporcje
  • Różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej – folie dekor, nakładki aluminiowe AluStar, AluFusion, lakierowanie
  • Technologia bezołowiowa Greenline

Okna KBE SYSTEM 88mm

Profile występują w szerokiej palecie kolorów - powlekane jedno lub dwustronnie okleiną o strukturze drewna lub o strukturze uniwersalnej z fakturą gładką lub wytłaczaną.

Kupując okna z firmy DEMA Dębica dokonują Państwo wyboru pomiędzy oknem wyposażonym w okucie standardowe a oknem z okuciem wzbogaconym o dodatkowe funkcje. Okucie standardowe zapewnia bezpieczne otwieranie i uchylanie okna oraz solidne ryglowanie skrzydła na całym obwodzie.

Jeśli zależy Państwu na większym komforcie obsługi okna warto zdecydować się na jedno lub kilka dodatkowych opcji proponowanych przez firmę Winkhaus.

Okucia tej firmy łączą w sobie wiele innowacyjnych, praktycznych rozwiązań, które w przyszłości z pewnością staną się standardem. Nowy system powstał na bazie sprawdzonego okucia AUTO PILOT.

Chociaż zachowuje największe atuty poprzedniej generacji okuć, jak zabezpieczenie trzpienia zawiasu rozwórki, wspomaganie zamykania skrzydła z pozycji uchylnej, kształtowo-siłowe połączenie elementów, jednak rozwiązania te ulegały znacznym modyfikacjom.

ACTIV PILOT jest systemem modułowym o przejrzystej strukturze i znacznie zredukowanej ilości elementów w porównaniu do poprzednich rozwiązań.

Atrakcyjne funkcje dodatkowe, nowy system ryglowania i możliwość łatwej zamiany standardu bezpieczeństwa to ważne argumenty dla nabywcy okien. Nowy design dodatkowo podkreśla wysoką jakość i walory użytkowe produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt
Partners