KBE SYSTEM 79mm ProfitLine

Nowy system okienny i drzwiowy KBE ProfitLine łączy w sobie ekonomiczność oraz opłacalność wraz z zachowaniem wyjątkowych parametrów izolacyjności termicznej – potwierdzonych niemieckim badaniami ift Rosenheim. KBE System 79 mm to system wyjątkowy w swojej klasie!

Dlaczego warto wybrać KBE SYSTEM 79mm ProfitLine?

  • Wyjątkowy, niepowtarzalny, zaokrąglony design okna
  • Szeroki pakiet szklenia od 24 mm do 48 mm
  • Podwyższona izolacyjność cieplna, dzięki 6-komorowej technologii w skrzydle
  • W wersji podstawowej ze stalą współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,86 W/(m2K), natomiast w wersji ze szkleniem na sucho Uw = 0,85 W/(m2K)
  • Wysoka izolacyjność akustyczna
  • Możliwość zastosowania innowacyjnej technologii klejenia szyby na sucho
  • Wspieranie idei zrównoważonego rozwoju dzięki stosowaniu bezołowiowych stabilizatorów cynkowo-wapniowych Greenline

Okna KBE SYSTEM 79mm ProfitLine

Profile występują w szerokiej palecie kolorów - powlekane jedno lub dwustronnie okleiną o strukturze drewna lub o strukturze uniwersalnej z fakturą gładką lub wytłaczaną.

Kupując okna z firmy DEMA Dębica dokonują Państwo wyboru pomiędzy oknem wyposażonym w okucie standardowe a oknem z okuciem wzbogaconym o dodatkowe funkcje. Okucie standardowe zapewnia bezpieczne otwieranie i uchylanie okna oraz solidne ryglowanie skrzydła na całym obwodzie.

Jeśli zależy Państwu na większym komforcie obsługi okna warto zdecydować się na jedno lub kilka dodatkowych opcji proponowanych przez firmę Winkhaus.

Okucia tej firmy łączą w sobie wiele innowacyjnych, praktycznych rozwiązań, które w przyszłości z pewnością staną się standardem. Nowy system powstał na bazie sprawdzonego okucia AUTO PILOT.

Chociaż zachowuje największe atuty poprzedniej generacji okuć, jak zabezpieczenie trzpienia zawiasu rozwórki, wspomaganie zamykania skrzydła z pozycji uchylnej, kształtowo-siłowe połączenie elementów, jednak rozwiązania te ulegały znacznym modyfikacjom.

ACTIV PILOT jest systemem modułowym o przejrzystej strukturze i znacznie zredukowanej ilości elementów w porównaniu do poprzednich rozwiązań.

Atrakcyjne funkcje dodatkowe, nowy system ryglowania i możliwość łatwej zamiany standardu bezpieczeństwa to ważne argumenty dla nabywcy okien. Nowy design dodatkowo podkreśla wysoką jakość i walory użytkowe produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt
Partners