KBE SYSTEM 70mm NATURA

Przy wyborze okien nie można godzić się na kompromisy. Trzeba znaleźć rozwiązania, które natychmiast zagwarantują wysoki komfort życia. Wykonane w technologi bezołowiowej greenline 5 - komorowe profile o 70mm szerokości zabudowy spełniają największe wymagania klientów.

Dlaczego warto wybrać KBE SYSTEM 70mm NATURA?

Wykonane w technologi bezołowiowej GREENLINE 5-komorowe profile o 70mm szerokości zabudowy spełniają największe wymagania klientów.

  • wysoka izolacja termiczna i akustyczna dzięki wielokomorowej konstrukcji profili
  • duże komory pozwalające na dobór wzmocnień odpowiednio do wymagań statycznych
  • 13mm oś okuciowa zapewniająca optymalne zabezpieczenie przed włamaniem
  • Zgrzewalne, niewidoczne uszczelki, które nie zmniejszają światła szyby
  • wyprofilowany, gładki wrąb ułatwiający utrzymanie czystości i odprowadzenie ewentualnie nagromadzonej wody
  • Możliwość stosowania pakietów szybowych o grubości od 4 do 52 mm
  • Nowoczesna linia optyczna
  • Profile występują w szerokiej palecie kolorów - powlekane jedno lub dwustronnie okleiną o strukturze drewna lub o strukturze uniwersalnej z fakturą gładką lub wytłaczaną

Okna KBE SYSTEM 70mm NATURA

Profile występują w szerokiej palecie kolorów - powlekane jedno lub dwustronnie okleiną o strukturze drewna lub o strukturze uniwersalnej z fakturą gładką lub wytłaczaną.

Kupując okna z firmy DEMA Dębica dokonują Państwo wyboru pomiędzy oknem wyposażonym w okucie standardowe a oknem z okuciem wzbogaconym o dodatkowe funkcje. Okucie standardowe zapewnia bezpieczne otwieranie i uchylanie okna oraz solidne ryglowanie skrzydła na całym obwodzie.

Jeśli zależy Państwu na większym komforcie obsługi okna warto zdecydować się na jedno lub kilka dodatkowych opcji proponowanych przez firmę Winkhaus.

Okucia tej firmy łączą w sobie wiele innowacyjnych, praktycznych rozwiązań, które w przyszłości z pewnością staną się standardem. Nowy system powstał na bazie sprawdzonego okucia AUTO PILOT.

Chociaż zachowuje największe atuty poprzedniej generacji okuć, jak zabezpieczenie trzpienia zawiasu rozwórki, wspomaganie zamykania skrzydła z pozycji uchylnej, kształtowo-siłowe połączenie elementów, jednak rozwiązania te ulegały znacznym modyfikacjom.

ACTIV PILOT jest systemem modułowym o przejrzystej strukturze i znacznie zredukowanej ilości elementów w porównaniu do poprzednich rozwiązań.

Atrakcyjne funkcje dodatkowe, nowy system ryglowania i możliwość łatwej zamiany standardu bezpieczeństwa to ważne argumenty dla nabywcy okien. Nowy design dodatkowo podkreśla wysoką jakość i walory użytkowe produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt
Partners