KBE SYSTEM 70mm CLASSIC

Z punktu widzenia ekologii i ze względów ekonomicznych zaletą okien z tworzyw sztucznych jest możliwość ponownego wykorzystania PCV. Globalny niedobór surowców wymaga umiejętnego obchodzenia się z naszymi ograniczonymi zasobami naturalnymi - w trosce o środowisko. Wdrożenie systemu okiennego 70mm NOVA jest wyrazem naszego zaufania do idei powtórnego wykorzystania materiału pierwotnego

Dlaczego warto wybrać KBE SYSTEM 70mm CLASSIC?

Okno wykonane w systemie 70mm CLASSIC to pewna inwestycja w przyszłość:

  • System okienny o 70 mm szerokości zabudowy
  • Niewidoczny, wewnętrzny, statyczny rdzeń usztywniający
  • Lepsza zgrzewalność profili, mocniejsze połączenia naroży
  • Podwyższona sztywność okna oraz mniejsze prawdopodobnieństwo odkształceń profili
  • Wysoka izolacyjność cieplna i akustyczna
  • Innowacyjna technologia minimalizująca emisję CO2 oraz ograniczająca zużycie energii
  • Kontynuacja idei GREENLINE - stosowanie ekologicznych, bezołowiowych stabilizatorów cynkowo-wapniowych.

Okna KBE SYSTEM 70mm CLASSIC

Kupując okna z firmy DEMA Dębica dokonują Państwo wyboru pomiędzy oknem wyposażonym w okucie standardowe a oknem z okuciem wzbogaconym o dodatkowe funkcje. Okucie standardowe zapewnia bezpieczne otwieranie i uchylanie okna oraz solidne ryglowanie skrzydła na całym obwodzie.

Jeśli zależy Państwu na większym komforcie obsługi okna warto zdecydować się na jedno lub kilka dodatkowych opcji proponowanych przez firmę Winkhaus.

Okucia tej firmy łączą w sobie wiele innowacyjnych, praktycznych rozwiązań, które w przyszłości z pewnością staną się standardem. Nowy system powstał na bazie sprawdzonego okucia AUTO PILOT.

Chociaż zachowuje największe atuty poprzedniej generacji okuć, jak zabezpieczenie trzpienia zawiasu rozwórki, wspomaganie zamykania skrzydła z pozycji uchylnej, kształtowo-siłowe połączenie elementów, jednak rozwiązania te ulegały znacznym modyfikacjom.

ACTIV PILOT jest systemem modułowym o przejrzystej strukturze i znacznie zredukowanej ilości elementów w porównaniu do poprzednich rozwiązań.

Atrakcyjne funkcje dodatkowe, nowy system ryglowania i możliwość łatwej zamiany standardu bezpieczeństwa to ważne argumenty dla nabywcy okien. Nowy design dodatkowo podkreśla wysoką jakość i walory użytkowe produktu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt
Partners